Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/www/ac4b5206/public/zivotpodhradom/wp-includes/plugin.php on line 601

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/www/ac4b5206/public/zivotpodhradom/wp-includes/plugin.php on line 601
Vydarené detské popoludnie | Život pod hradom

Vydarené detské popoludnie

Počas dnešného popoludnia sa na futbalovom ihrisku vybláznilo viac ako 40 detí od tých najmenších cez najväčšie až po ich rodičov.

Podujatie, ktoré organizovala mládež  pre deti – Klub mladých pre malých – sa stretlo po počiatočných obavách so zaslúženým úspechom. Najskôr  zamračená obloha vystrašila na chvíľu zábavychtivých, neskôr meškajúci rodičia s deťmi napĺňali obavami mladých organizátorov.

Akcia sa rozbehla na plné obrátky  okolo druhej popoludní, vytvorili sa súťažiace družstvá, deťom do krkov zavesili farebné visačky a s prekonávaním prekážkovej dráhy, s preťahovaním lanom a lovením gumených cukríkových rybičiek sa mohlo začať.

Nedá sa usúdiť, či mali väčší úspech  drevené hračky požičané  od Gemerského mládežníckeho spolku alebo nápadité súťažné disciplíny pripravené členmi Klubu mladých, smiech a vrava sa ozývali z každého kúta ihriska. Veľký záujem vzbudil klaun s pomocníčkou aj maľovanie na tvár.  Mládeži patrí uznanie a vďaka a prísľub podpory pri každej ďalšej akcii, ktorú budú organizovať.

Pre tých, čo sa dnešného “dňa detí”  nemohli zúčastniť, prinášame fotogalériu.

Foto & video: ŽpH

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Pridaj komentár