Vydarené detské popoludnie

Počas dnešného popoludnia sa na futbalovom ihrisku vybláznilo viac ako 40 detí od tých najmenších cez najväčšie až po ich rodičov.

Podujatie, ktoré organizovala mládež  pre deti – Klub mladých pre malých – sa stretlo po počiatočných obavách so zaslúženým úspechom. Najskôr  zamračená obloha vystrašila na chvíľu zábavychtivých, neskôr meškajúci rodičia s deťmi napĺňali obavami mladých organizátorov.

Akcia sa rozbehla na plné obrátky  okolo druhej popoludní, vytvorili sa súťažiace družstvá, deťom do krkov zavesili farebné visačky a s prekonávaním prekážkovej dráhy, s preťahovaním lanom a lovením gumených cukríkových rybičiek sa mohlo začať.

Nedá sa usúdiť, či mali väčší úspech  drevené hračky požičané  od Gemerského mládežníckeho spolku alebo nápadité súťažné disciplíny pripravené členmi Klubu mladých, smiech a vrava sa ozývali z každého kúta ihriska. Veľký záujem vzbudil klaun s pomocníčkou aj maľovanie na tvár.  Mládeži patrí uznanie a vďaka a prísľub podpory pri každej ďalšej akcii, ktorú budú organizovať.

Pre tých, čo sa dnešného „dňa detí“  nemohli zúčastniť, prinášame fotogalériu.

Foto & video: ŽpH

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.