INZERCIA pod hradom

V tejto sekcii môžete pridávať inzeráty do ľubovôle: predávate niečo? hľadáte niečo? ponúkate služby?

Inzerujte zdarma:

Dobrý deň

Realitné centrum CENTURY 21 ponúka na predaj byty, domy, novostavby, pozemky aj ich prenájom. Maklérom pre náš kraj je  Barnabáš Szakall:

Ako realitný maklér som pripravený pomôcť klientom riešiť ich požiadavky hlavne v oblastiach – investičných a podnikateľských nehnuteľností, nehnuteľnosti na bývanie a rekreáciu – domy, chalupy.Lokalita v ktorej pôsobím je Košice a okolie, Rožňava a okolie.

Kontakt: barnabas.szakall@century21.sk,  0908 993 135

V Krásnohorskom Podhradí ponúka na predaj 3  rodinné domy:

1. CENTURY 21 Dom Realít ponúka na predaj 3-izbový rodinný dom v obci Krásnohorské Podhradie s výhľadom na hrad Krásna Hôrka. Lokalita je tichá s dobrou občianskou vybavenosťou. Dom je napojený na všetky inžinierske siete. Ústredné kúrenie je kombinované – tuhé palivo/plyn. Súčasťou domu sú priestory bývalej predajne využiteľné ako samostatná bytová jednotka, alebo ako izby, alebo pre podnikanie. Dom je okamžite obývateľný. Investičnou výhodou je rozľahlá 2500 m2 ovocná záhrada s vlastnou studňou vhodná pre ďalšiu výstavbu rodinných domov, alebo pestovanie. – STÁLE NA PREDAJ!

2. CENTURY 21 Dom Realít ponúka na predaj priestranný rodinný dom s voľným priestranstvom za záhradou. Dom je napojený na obecné inžinierske siete. Kúrenie zabezpečujú „gamatky“ a črepové kachle. Letná kuchyňa v suteréne má tradičný charakter. Záhrada má ovocné stromy, je vhodná na pestovanie a na chov drobných domácich zvierat. . PREDANÉ!

3. CENTURY 21 Dom Realít ponúka na predaj v slnečnej, tichej a dobrej lokalite 5-izbový RD s výhľadom na hrad Krásna Hôrka. Je okamžite voľný, vybavený, vhodný pre rodinu s deťmi, pre záhradkárov, alebo ako víkendový dom. Súčasťou rovinatého udržiavaného 10 árového pozemku sú dve garáže, altánok s grilom, murovaná prístavba vhodná pre domácich majstrov, alebo chovateľov. Kúrenie je centrálne, kombinované-plyn/tuhé palivo. Napojenie na obecný vodovod a kanalizáciu. – STÁLE NA PREDAJ!

 

 

 

 

 

 

 

 

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.