Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/www/ac4b5206/public/zivotpodhradom/wp-includes/plugin.php on line 601

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/www/ac4b5206/public/zivotpodhradom/wp-includes/plugin.php on line 601
Pozitívna energia pre hrad | Život pod hradom

Pozitívna energia pre hrad

Deň otvorených dverí v Základnej škole Krásnohorské Podhradie bol pestrý, poučný i zábavný. Pani učiteľky pripravili krásne, moderné vyučovacie hodiny, riaditeľ školy zaujímavú prezentáciu, žiaci bohatý kultúrny program, umelci školy nádherné veľkorozmerné obrazy Krásnej Hôrky ktoré darujú ako symbol pokory, poučenia i nádeje obci Krásnohorské Podhradie a Múzeu Betliar.

Pozdrav hradu preniesli živou reťazou, ktorou prepojili areál školy s múrmi hradu. Tento deň  ukončil futbalový zápas medzi oboma školami v obci a športové popoludnie školských družín.

Poskytli nám fotoreportáž z podujatia, atmosféru dňa môžete zhliadnuť na priložených snímkach.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

2 Komentárov

  1. garydouglas.deviantart.com

    Pozitívna energia pre hrad | Život pod hradom

Pridaj komentár