Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/www/ac4b5206/public/zivotpodhradom/wp-includes/plugin.php on line 601

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/www/ac4b5206/public/zivotpodhradom/wp-includes/plugin.php on line 601
Malý gemerský trh už malou tradíciou | Život pod hradom

Malý gemerský trh už malou tradíciou

Prvýkrát sme vám návštevu Malého gemerského trhu odporúčali už minulý rok v októbri. Odvtedy sa predaj tradičných domácich produktov na Malom trhu stal tradíciou a koná sa každú párnu sobotu predpoludním.

Rožňavskému združeniu s príznačným názvom OTVOR DVOR sa darí už pár mesiacov týmto spôsobom propagovať lokálne výrobky z celého okolia a podporovať organizovaním trhu ich distribúciu medzi zákazníkov.

Zajtra predpoludním v čase od 8.00 do 13.00 sa uskutoční už VII. pokračovanie Malého gemerského trhu v priestoroch na Šafárikovej ulici (poniže budovy Garantu). Môžete prísť nakúpiť, podebatovať so známymi, vychutnať domácku atmosféru, dať si chutnú rannú kávu, potešiť zmysly i dušu.

Okrem trhu je na sobotu prichystaných niekoľko ďalších podujatí:

– od obeda do večera Remeselnícky jarmok v Krásnohorskej Dlhej Lúke

– od 21:00 v Larsen bare v Rožňave premieta FK Excalibur kultový film Trainspotting.

Fotoreportáže z predchádzajúcich sobôt na Malom gemerskom trhu i zoznam predajcov nájdete na:  www.facebook.com/OtvorDvor.

Zdroj a foto: Otvor dvor o. z.

 

 

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Pridaj komentár