Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/www/ac4b5206/public/zivotpodhradom/wp-includes/plugin.php on line 601

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/www/ac4b5206/public/zivotpodhradom/wp-includes/plugin.php on line 601
Krásnohorská “street party” | Život pod hradom

Krásnohorská “street party”

Na záver letnej sezóny si dva miestne kluby pripravili  zábavu pod holým nebom. Tzv. street party sa uskutoční už zajtra večer.

V sobotu podvečer, 8. septembra, so začiatkom o 19.00  začne pouličná zábava, street disco s DJ ZSILLOM v priestoroch pri budove obecného úradu v Krásnohorskom Podhradí, tak ako i minulý rok. Vstupné je tentokrát 1,50 €.

Organizácie podujatia sa tentokrát ujali spoločne Futbalový klub Krásnohorské Podhradie a Klub mladých. Všetkých srdečne očakávajú.

Tak isto a s tým istým disdžokejom sa budú s letom lúčiť aj v nedeľu po 21.00 v Krásnohorskej Dlhej Lúke vo dvore pri kultúrnom dome, pozvánka je zverejnená na portáli www.rozsnyovidek.sk.

Zopár fotografií z minulého ročníka pouličnej zábavy:

 

 

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Pridaj komentár